Basitleştirin. İyi bir tasarımın
gücü basitliğindedir.
Bilişim sektöründe 2009 yılından bugüne yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren Gren Interactive, her geçen yıl ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Gren Interactive de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Web Tasarım & Yazılım, Grafik Tasarım, Mobil Uygulama, Sosyal Medya, E-Ticaret (B2C/B2B), CRM, SEO/SEM, B2B Marketing, Dijital Pazarlama, Dijital Deneyim Yönetimi, Size Özel Çözümler

bizim için, her proje,
yeni bir heyecan

Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

daha yeni başlıyoruz,
yapacak çok şey var

Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

müşterimizi,
iş ortağımız gibi görürüz

Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

her adımda,
açık iletişime inanırız

İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.