blog

Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web tasarım internetin gelişmesiyle birlikte sektörde son derece yüksek bir konum elde eden bir iş olanağıdır.

Devamı
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya günümüz şartlarında hemen hemen her kesimden insanın vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Devamı
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Çevremize baktığımızda fotografik hafızamız ile algıladığımız her görsel bir tasarımcının projesinden çıkmış bulunmaktadır.

Devamı
Web Tasarım & Programlama

Web Tasarım & Programlama

Gren Interactive Markanız veya Şirketiniz için; Özgün, Kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtan web sayfaları oluşturarak markanızın veya şirketinizin Pazar payını artırmanıza yardımcı oluyor.

Devamı
E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetleri

Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen, birçok modülden oluşan, kullanımı ve yönetimi kolay, profesyonel bir sanal mağazanız olsun. 'Sektörünüzde bir adım öne geçin.'

Devamı
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Devamı
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, markanızın parlayan yıldızıdır. Firma kuruluşunda iyi bir kurumsal kimlik çalışması ile çıkış yapmak, kuracağınız firmanın temelini daha sağlam ve kurumsal yapmak gayretindedir. Öyle ki etkili ve özgün bir kurumsal kimlik size çok şey katacaktır.

Devamı
Google Optimizasyonu

Google Optimizasyonu

Google Seo,tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurumlar rekabetin her geçen gün daha da arttığı internette özellikle en büyük arama motoru olan google'da ön sıralarda çıkabilmek amacıyla arama motoru optimizasyonu-Seo çalışmalarına büyük önem vermeye başladılar.

Devamı
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan Akıllı Cep telefonu ve tabletler üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.

Devamı
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya hesabınıza ait hedef kitlenizin belirlenmesi konusunda müşterilerimizden aldığımız doneleri uzman bilgisiyle harman yapan ekibimiz en doğru yönetim hamleleri ve stratejiler ile birlikte hedefinize hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Devamı

Adres

Gren Interactive Solutions
Şeker Mah. Ahmet Yesevi Cad.
Arı İş Merkezi No:76/2
ADAPAZARI - SAKARYA

İletişim

T: +90(264) 279 19 92
E: info@gren.com.tr


© 2017 Gren Interactive, All Right Reserved.